Kolejny rok przedszkolny dobiega końca, kolejne roczniki żegnają się z Niezapominajką i rozpoczynają swoją przygodę w szkołach, a inne, już we wrześniu, po raz pierwszy przekroczą niezapominajkowy próg. A my? My czekamy na wszystkich po wakacjach, wymyślamy nowe zadania, planujemy, opracowujemy kolejne projekty - bo nuda w Niezapominajce nie gości. Życzymy Wam wszystkim cudownego wypoczynku, blisko i daleko, beztroskiego czasu z rodziną i przyjaciółmi, chwili lenistwa i czasu dla siebie. Do zobaczenia we wrześniu 😎😊. Czekamy na pocztówkowe pozdrowienia z wakacji 🗺️🏕️🏖️🏝️🏞️

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych do Niezapominajki od września 2017 roku. 29 czerwca (czwartek), godzina 16:00 - aula Dużej Niezapominajki. Do zobaczenia :)

Choroby serca częściej dotykają kobiety i są główną przyczyną śmierci Polek. Niestety, oznaki zawału u kobiet często nie są jednoznaczne, przez co postawienie diagnozy zajmuje średnio o 30 minut dłużej niż u mężczyzn. Często ten czas może decydować o życiu!

Od dnia 04.04 w naszym przedszkolu rusza kampania Rowerowy Maj.

W związku z kampanią, od 4 do 31 maja 2017 r., liczone będą przejazdy rowerowe (a także hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp.) do przedszkola. Głównym celem programu jest promowanie zdrowego trybu życia oraz redukcja problemów wynikających z zatłoczenia komunikacyjnego w rejonie przedszkoli. Każdy przedszkolak, który w trakcie trwania akcji przyjedzie rowerem otrzyma dwie naklejki. Jedną z nich wklei do indywidualnego dzienniczka rowerowego, a drugą na plakat grupowy. Po zakończeniu kampanii wśród uczestników zostaną wyłonione i nagrodzone najbardziej "rowerowe" przedszkole oraz grupa. Każde dziecko, które podczas trwania kampanii przyjedzie do przedszkola na rowerze chociaż raz, otrzyma symboliczną nagrodę. Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii, rozbudźmy w dzieciach ducha pozytywnej, sportowej rywalizacji :)

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Wielkiej Zbiórki Książek 2017,
która odbędzie się w dniach 23.04 – 21.05.17

Miło nam poinformować, że Niezapominjaka została zakwalifikowana, jako jedno z dwóch przedszkoli w Polsce, do projektu edukacyjnego  "ARCHI-PRZYGODY". Projekt będzie realizowany w grupie BOĆKI