Mała Niezapominajka - 10 stycznia, godzina 9:15

Duża Niezapominajka - 10 stycznia, godzina 11:15

Wielka Niezapominajka - 11 stycznia, godzina 9:30

Niezapominajkowe uroczyste Wigilie dla dzieci i wszystkich pracowników odbędą się:
20 grudnia, godzina 12:00 - Duża Niezapominajka
20 grudnia, godzina 12:00 - Wielka Niezapominajka
21 grudnia, godzina 12:00 - Mała Niezapominajka

Drodzy Rodzice, w ramach projektu edukacyjnego Aniołkowe Granie 😇, którego od 14 lat jesteśmy współorganizatorem, szykujemy paczki dla dzieci pozostających w pieczy zastępczej. W tym roku pod nasze skrzydła trafiła Wiktoria – 8 letnia dziewczynka. Wiktoria potrzebuje: - kosmetyki (szampon, pasta do zębów, mydło w płynie, inne) - ubrania na wzrost 150 cm - artykuły szkolnych i plastycznych (zeszyty, ołówki, kredki, flamastry, pędzle, bloki rysunkowe, farby, farby do ubrań, akcesoria do działań kreatywnych) A może znajdzie się ktoś, kto kupi sztalugę plastyczną dla Wiktorii? Wszystkie rzeczy przekażemy na XIV Koncercie Charytatywnym "Aniołkowe Granie" w Teatrze Lalek 29 stycznia 2018 roku. Bo tak niewiele trzeba, by dać tak wiele...❤️

Zapraszamy wszystkie dzieci w niezwykłą podróż po Azji, a konkretnie do Chin. Podczas Dni Edukacji Globalnej poznamy zwyczaje i tradycje tego trzeciego co do wielkości i najbardziej zaludnionego kraju świata. Nauczymy się kilku chińskich słów, będziemy kreślić chińskie znaki, bawić się chińskimi układankami - tangramami i poznamy tajniki sztuki zginania papieru w fantazyjne wzory - origami. Będzie okazja do tego, by spróbować jeść ryż według chińskiego zwyczaju czyli pałeczkami.

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu promującego projekt edukacyjny Aniołkowe Granie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Przedszkole nr 56 Niezapominajka, Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej we Wrocławiu oraz
Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania. Celem projektu jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego oraz integracja przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych, a jego finałem jest koncert charytatywny dla dzieci z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi rodzinnych. W ubiegłym roku w projekt włączyły się placówki z 7 polskich miast, w tym roku - już z 20.
W przygotowaniu i nagraniu wideoklipu udział wzięli nauczyciele i dzieci z Niezapominajki.
Patronat nad projektem sprawują Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja.

Miło nam poinformować, że Niezapominajka zajęła I miejsce na najpiękniej udekorowany domek na Wrocławskim Festiwalu Krasnoludków 2017.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)