Czy z niepokojem myślicie o tym, jak Wasze dziecko zaadoptuje się w przedszkolu we wrześniu? Czy z drżeniem serca przypuszczacie, że pewnie nie będzie chciało samo zostać w przedszkolu i że będzie płakać? Być może z obawą zastanawiacie się jak Ono będzie sobie bez Was radziło?

Zwracamy się z prośbą o przesłanie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do sekretariatu w godz. 7:30 – 15:30 skanu Deklaracji pobytu dziecka (Plikach do pobrania), na rok szkolny 2020/21.

Deklarację prosimy dostarczyć w następujących terminach od 16 – 31 lipca 2020 r. oraz od 17 – 21 sierpnia 2020 r.

Pomimo nowych wytycznych GIS z dnia 2 lipca 2020 r. dotyczących zmiany ilości dzieci w grupach, nadal obowiązuje praca w reżimie sanitarnym. W związku z powyższym, przed przyprowadzeniem dziecka w okresie wakacji do przedszkola, należy przesłać na adres sekretariatu (sekretariat.p056@wroclawskaedukacja.pl) dokumenty obowiązujące w czasie pandemii (załącznik nr 2 dostępny na stronie internetowej przedszkola). O przyjęciu dziecka rodzic zostanie poinformowany telefonicznie. W obecnej chwili uruchomionych jest 11 grup przedszkolnych, funkcjonujących w dwóch budynkach.

na temat dzieci zapisanych do grup (dotyczy dzieci nowoprzyjętych)

będą  udzielane  telefonicznie

pod nr telefonu 71/7986799, wew. 101-104, 115