Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci, które rozpoczną przygodę z Niezapominajką od września, na spotkanie organizacyjne - 28 czerwca 2018 roku, aula Dużej Niezapominajki (ul. Wałbrzyska 2a), godzina 16:30. Do zobaczenia :)

Wraz z nadchodzącą wiosną nadszedł czas na rozliczanie PIT za 2017 rok. Gdyby ktoś nie miał pomysłu, na co przeznaczyć swój 1%, to zachęcamy do przekazania środków dla Fundacja MAIO, która promuje, edukuje i wspiera świat Rodzicielstwa Zastępczego

Jak miło poczuć wiosnę 😊. A jeszcze milej byłoby oczyścić powietrze w Niezapominajce. Jest akcja. Można wygrać super rzecz, która pozwoli polepszyć powietrze w Niezapominajce. Co godzinkę jedno kliknięcie, a w zamian 460 uśmiechów. Wystarczy zagłosować, przy kawie, przy herbacie z różą....klik i gotowe, aż wygramy oczyszczacz powietrza Electrolux! Gotowi? Start!!! Zaproście znajomych, sąsiadów, koleżanki z pracy. Smogowi mówimy precz!!!

przedszkolabezsmogu.pl

Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji do wrocławskich przedszkoli :)

Zakończył się VII Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki". Tegoroczni laureaci w konkursie ogólnopolskim to:
I miejsce: Jakub Jakubczyk z Przedszkola Samorządowego w Chęcinach
II miejsce: Pola Żukowska z Przedszkola nr 12 w Koszalinie
III miejsce: Marysia Jędrzejczyk z Samorządowego Przedszkola w Andrespolu oddział w Wiśniowej Górze - "Przedszkole Marzeń"