Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu promującego projekt edukacyjny Aniołkowe Granie, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Przedszkole nr 56 Niezapominajka, Przedszkole nr 31 im. Janiny Porazińskiej we Wrocławiu oraz
Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania. Celem projektu jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego oraz integracja przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych, a jego finałem jest koncert charytatywny dla dzieci z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi rodzinnych. W ubiegłym roku w projekt włączyły się placówki z 7 polskich miast, w tym roku - już z 20.
W przygotowaniu i nagraniu wideoklipu udział wzięli nauczyciele i dzieci z Niezapominajki.
Patronat nad projektem sprawują Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oraz BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja.

Miło nam poinformować, że Niezapominajka zajęła I miejsce na najpiękniej udekorowany domek na Wrocławskim Festiwalu Krasnoludków 2017.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze powakacyjne spotkania, wg zamieszczonego grafiku

Kochane dzieci, mili Rodzice, już za parę dni powitamy Was w niezapominajkowych progach. Czekamy na Was 1 września (piątek) do godziny 8:30, bo wtedy będzie I śniadanie. Przynieście w tym dniu wygodne obuwie (nie sznurowane), ubranka na zmianę, podpisaną piżamkę, ulubioną przytulankę i koniecznie pogodny nastrój i uśmiechniętą buźkę. Do zobaczenia smile