Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowitą wyprawę ku początkom motoryzacji, kiedy po naszych drogach poruszały się pierwsze, wyjątkowe, niepowtarzalne i unikalne pojazdy. Pokażemy, na czym polegał ich niezwykły urok i wyjaśnimy dlaczego mówi się, że te pojazdy mają duszę.
Gospodarze zademonstrują ponad 1000 rożnych modeli samochodów i motocykli oraz udostępnią nam tereny zielone do korzystania ze wszystkich uroków i możliwości wyjątkowego Zamku Topacz.
Mała i Duża Niezapominajka - 3 czerwca 2019
Wielka Niezapominajka - 5 czerwca 2019
Koszty wycieczki sfinansowane zostaną w całości z funduszu przedszkolnego (przejazd autokarów, bilet wstępu).

Wszyscy nasi niezapominajkowi zawodnicy wezmą udział w maratonie, każda grupa wiekowa na wybranym dystansie. Prosimy o zapewnienie w tym dniu stroju sportowego dla dzieci.

Kampania "Rowerowy maj 2019", której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia wśród dzieci, odbędzie się w dniach 6-31 maja 2019 r.
Przedszkola zawalczą o nagrodę pieniężną, aktywni uczestnicy będą mieli szansę zdobycia upominków rzeczowych.
W tym roku również po raz pierwszy "Rowerowy Maj" na skali ogólnopolskiej wspierany będzie przez panel zarządzający online dostępny na stronie www.rowerowymaj.eu, przy pomocy którego sprawdzana będzie rowerowa obecność oraz zliczane wyniki.
Zapraszamy serdecznie do majowej aktywności.

Długo czekaliśmy, ale było warto!

Otrzymaliśmy piękne podziękowanie za udział w projekcie #BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!

Dziękujemy!

12 marca rozpocznie się rekrutacja do szkół podstawowych. Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i przedszkoli startuje 20 marca, a do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych – 13 maja. Podajemy harmonogram oraz kryteria rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz szkół podstawowych.

Czytaj więcej na: www.wroclaw.pl