Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze specjalistą na temat: „Zakażenia pasożytnicze u dzieci. Czy to wyłącznie problem zdrowotny?”, które odbędzie się 22 listopada o godzinie 13:00 w Przedszkolu nr 56 „Duża Niezapominajka” przy ul. Wałbrzyskiej 2a we Wrocławiu. Spotkanie poprowadzi lek. Jakub Dynia. Uczestnicy zapoznają się ze skalą problemu pasożytów wśród dzieci ze szczególnym uwzględnieniem owsików i wszawicy. Prowadzący opowie o przyczynach i objawach obecności pasożytów oraz zapobieganiu temu problemowi wśród dzieci, przedstawi fakty i mity dotyczące badań oraz leczenia. Specjalista przekaże kilka wskazówek w ramach profilaktyki i ochrony zdrowia oraz chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Dostaliśmy dzisiaj niezwykłą przesyłkę - list oraz prezent od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. To wyróżnienie z okazji udziału naszego przedszkola w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Piękna nasza Polska cała", w którym od ubiegłego roku czynnie i bardzo aktywnie bierzemy udział.

Dziękujemy.