#zostanwdomu
🌸Drodzy niezapominajkowi Rodzice i Przedszkolaki! 🌸

Rodzice od 20 do 25 marca powinni złożyć w placówce I wyboru wniosek rekrutacyjny, wygenerowany wraz z załącznikami, podpisany i pobrany z systemu elektronicznego.
Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne oprócz dostarczenia wniosku do placówki w formie papierowej zostanie uruchomiona możliwość złożenia w systemie wniosku w formie skanu/zdjęcia bez potrzeby wizyty w placówce.
Rekomendujemy składanie wniosków w pełni w formie elektronicznej.
Placówki będą przygotowane na zbieranie pojedynczych wniosków w formie papierowej w zaklejonych kopertach, aby ograniczyć zagrożenie.
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dodawania skanów/zdjeć wniosków wraz z załącznikami w systemie na stronie rekrutacje.edu.wroclaw.pl
Wybrane wnioski złożone w formie elektronicznej będą weryfikowane.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,
od 12 do 25 marca br. zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, funkcjonowanie Przedszkola nr 56 "Niezapominajka" zostaje czasowo ograniczone.
12 i 13 marca (czwartek i piątek), będzie sprawowana doraźna opieka nad dziećmi, którym rodzice/opiekunowie nie mogli zapewnić opieki w domu.
Od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. przedszkole zostaje zamknięte.
Rodzicu, przekaż osobom, które być może będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
Przypominam, że Rodzicom, którzy mają dziecko do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie ZUS.
Proszę o uważne śledzenie komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje umieszczane na stronie internetowej przedszkola i profilu na Facebooku.
Bądźmy czujni, rozważni i zdrowi. Tego Wam, wszystkim swoim pracownikom i sobie życzę.
Katarzyna Głowik-Jamróz