UWAGA!!!
Wrocław, dnia  08.04.2019 r.
 
 Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”  we Wrocławiu informuję, że obie organizacje związkowe ZNP oraz NSZZ „Solidarność” działające na terenie Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” rozpoczęły akcję protestacyjną. 
Dyrektor, w myśl obowiązujących przepisów o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, podjął współpracę z komitetami strajkowymi. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia P-56 „Niezapominajka”. 
Do strajku przystąpili wszyscy nauczyciele, w związku z tym zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom w tej sytuacji jest niemożliwe.
W Przedszkolu nr 56 „Niezapominajka” zostają zawieszone wszystkie zajęcia – od dnia 08.04.2019 r. do odwołania.
 
W tym okresie sekretariat będzie czynny   w godzinach 7:00-15:00.

 

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Głowik-Jamróz
Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.