Szanowni Państwo, za nami tydzień strajku.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudna dla Państwa sytuacja. Jednak wiemy, że tylko konsekwentne działanie z naszej strony ma sens, dlatego nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” we Wrocławiu w dalszym ciągu prowadzić będą akcję protestacyjną, aż do odwołania.
W naszej placówce strajkuje 100% kadry pedagogicznej, dlatego w dalszym ciągu nie ma możliwości zapewnienia opieki i bezpieczeństwa dzieciom.
Przepraszamy wszystkich rodziców i dzieci za zaistniałą sytuację i wciąż prosimy Państwa o wyrozumiałość w tych trudnych dla nas wszystkich dniach.
Dyrektor przedszkola, w myśl obowiązujących przepisów, współpracuje z komitetem strajkowym. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”.
Podczas trwania akcji protestacyjnej sekretariat w dalszym ciągu będzie czynny w godzinach 7.00 – 15.00.
Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy wsparcia napływające z Państwa strony, za miłe gesty w kierunku pracowników Przedszkola „Niezapominajka”.

Z wyrazami szacunku,
Przewodnicząca Komitetu Strajkowego
Agnieszka Konaszyńska

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.