Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowitą wyprawę ku początkom motoryzacji, kiedy po naszych drogach poruszały się pierwsze, wyjątkowe, niepowtarzalne i unikalne pojazdy. Pokażemy, na czym polegał ich niezwykły urok i wyjaśnimy dlaczego mówi się, że te pojazdy mają duszę.
Gospodarze zademonstrują ponad 1000 rożnych modeli samochodów i motocykli oraz udostępnią nam tereny zielone do korzystania ze wszystkich uroków i możliwości wyjątkowego Zamku Topacz.
Mała i Duża Niezapominajka - 3 czerwca 2019
Wielka Niezapominajka - 5 czerwca 2019
Koszty wycieczki sfinansowane zostaną w całości z funduszu przedszkolnego (przejazd autokarów, bilet wstępu).

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.