Mili Wrocławianie,
zapraszamy do głosowania na nasz niezwykły projekt: NAUKOWO - SENSORYCZNY PLAC ZABAW przy Małej Niezapominajce. Pomóżcie nam stworzyć magiczne miejsce pełne dzięków i muzyki, bezpiecznej zabawy i cudownych inspiracji. Na placu znajdą się interaktywne urządzenia edukacyjne i sensoryczne.🎶
Każdy znajdzie coś dla siebie.
✔ Prosimy o oddanie głosu na ten unikalny projekt w Budżecie Obywatelskim.
Wystarczy, że wejdziecie na stronę
https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-…/…/projekt,id,188
Uwaga: głosowanie trwa od 20.09-07.10.2019!
Każdy głos ma dla nas ogromne znaczenie

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.