#zostanwdomu
#
🌸Drodzy niezapominajkowi Rodzice i Przedszkolaki! 🌸

Informujemy, że przechodzimy na tryb online.
Codziennie będziecie otrzymywać od nas na maila materiały - zgodnie z planowaną tematyką pracy w przedszkolu. Na naszych stronach internetowych również znajdziecie wiele propozycji zabaw i różnych form aktywności, materiały do druku, ciekawe linki.
Mamy nadzieję, że choć trochę urozmaicimy Wasz wspólny czas w domu. #zostanwdomu#

 
   
   

 

 

Nadchodzące wydarzenia 

Konkurs plastyczno – fotograficzny „Żywe obrazy”

DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.