Informacje

na temat dzieci zapisanych do grup (dotyczy dzieci nowoprzyjętych)

będą  udzielane  telefonicznie

pod nr telefonu 71/7986799, wew. 101-104

Lista nr I: Lista kandydatów przyjętych

Lista nr II: Lista kandydatów nieprzyjętych do danej placówki

Listy uzupełniające:

Lista nr I: Lista kandydatów przyjętych 3-4 letnich

Lista nr II: Lista kandydatów przyjętych 6 letnich

Lista nr I: Lista kandydatów nieprzyjętych 3-4 letnich

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.