Pomimo nowych wytycznych GIS z dnia 2 lipca 2020 r. dotyczących zmiany ilości dzieci w grupach, nadal obowiązuje praca w reżimie sanitarnym. W związku z powyższym, przed przyprowadzeniem dziecka w okresie wakacji do przedszkola, należy przesłać na adres sekretariatu (sekretariat.p056@wroclawskaedukacja.pl) dokumenty obowiązujące w czasie pandemii (załącznik nr 2 dostępny na stronie internetowej przedszkola). O przyjęciu dziecka rodzic zostanie poinformowany telefonicznie. W obecnej chwili uruchomionych jest 11 grup przedszkolnych, funkcjonujących w dwóch budynkach.