Zwracamy się z prośbą o przesłanie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do sekretariatu w godz. 7:30 – 15:30 skanu Deklaracji pobytu dziecka (Plikach do pobrania), na rok szkolny 2020/21.

Deklarację prosimy dostarczyć w następujących terminach od 16 – 31 lipca 2020 r. oraz od 17 – 21 sierpnia 2020 r.

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.