Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze powakacyjne spotkania, wg zamieszczonego grafiku

5 września, godzina 16:00 - Zajączki, Żabki, Jeżyki
6 września, godzina 16:00 - Pszczółki, Motylki
7 września, godzina 16:00 - Stonogi, Muszki, Bączki, Świerszcze
12 września, godzina 16:00 - Żuczki, Kreciki, Myszki
13 września, godzina 16:00 - Pajączki, Ważki, Sówki, Chrząszcze
14 września, godzina 16:00 - Boćki, Mrówki, Biedronki

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.