Zapraszamy wszystkie dzieci w niezwykłą podróż po Azji, a konkretnie do Chin. Podczas Dni Edukacji Globalnej poznamy zwyczaje i tradycje tego trzeciego co do wielkości i najbardziej zaludnionego kraju świata. Nauczymy się kilku chińskich słów, będziemy kreślić chińskie znaki, bawić się chińskimi układankami - tangramami i poznamy tajniki sztuki zginania papieru w fantazyjne wzory - origami. Będzie okazja do tego, by spróbować jeść ryż według chińskiego zwyczaju czyli pałeczkami.

Gdy mowa o Chinach nie sposób nie wspomnieć o chińskich smokach. Poszukamy także w naszych legendach informacji o słynnych polskich smokach! Będzie kolorowo, wyjątkowo i radośnie! Samolot z Niezapominajki w kierunku Chin wyrusza 27 listopada o godzinie 9.00! Oby nikt nie spóźnił się na lot! :)

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.