Drodzy Rodzice, w ramach projektu edukacyjnego Aniołkowe Granie 😇, którego od 14 lat jesteśmy współorganizatorem, szykujemy paczki dla dzieci pozostających w pieczy zastępczej. W tym roku pod nasze skrzydła trafiła Wiktoria – 8 letnia dziewczynka. Wiktoria potrzebuje: - kosmetyki (szampon, pasta do zębów, mydło w płynie, inne) - ubrania na wzrost 150 cm - artykuły szkolnych i plastycznych (zeszyty, ołówki, kredki, flamastry, pędzle, bloki rysunkowe, farby, farby do ubrań, akcesoria do działań kreatywnych) A może znajdzie się ktoś, kto kupi sztalugę plastyczną dla Wiktorii? Wszystkie rzeczy przekażemy na XIV Koncercie Charytatywnym "Aniołkowe Granie" w Teatrze Lalek 29 stycznia 2018 roku. Bo tak niewiele trzeba, by dać tak wiele...❤️ 

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.