Zakończył się VII Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki". Tegoroczni laureaci w konkursie ogólnopolskim to:
I miejsce: Jakub Jakubczyk z Przedszkola Samorządowego w Chęcinach
II miejsce: Pola Żukowska z Przedszkola nr 12 w Koszalinie
III miejsce: Marysia Jędrzejczyk z Samorządowego Przedszkola w Andrespolu oddział w Wiśniowej Górze - "Przedszkole Marzeń"

Wyróżnienia otrzymali: Maja Wodnicka z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mszczonowie Amelia Foik z Przedszkola Publicznego w Rudzińcu Aleksandra Ciepiela z Przedszkola Publicznego Sióstr Serafinek w Rzeszowie Laureaci z wrocławskich przedszkoli: I miejsce: Ewa Zeler z Przedszkola nr 150 „Wesołe Nutki” II miejsce: Antoni Biełajczuk z Przedszkola nr 80 „Zielona Dolinka” III miejsce: Pola Wolska z Ekologicznego Przedszkola Niepublicznego Wyróżnienia otrzymali: Hanna Kuś z Przedszkola nr 117 „Fiołkowa Kraina” Hanna Dąbrowska z Przedszkola nr 35 „Tęczowy Domek” Leon Majchrzak z Przedszkola nr 149 „Tęczowa Polanka” Gratulacje! Wszystkim uczestnikom konkursu pragniemy serdecznie podziękować za przygotowanie pięknych aniołów na konkurs. Czekamy na Was w przyszłej edycji konkursu „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.