Jak miło poczuć wiosnę 😊. A jeszcze milej byłoby oczyścić powietrze w Niezapominajce. Jest akcja. Można wygrać super rzecz, która pozwoli polepszyć powietrze w Niezapominajce. Co godzinkę jedno kliknięcie, a w zamian 460 uśmiechów. Wystarczy zagłosować, przy kawie, przy herbacie z różą....klik i gotowe, aż wygramy oczyszczacz powietrza Electrolux! Gotowi? Start!!! Zaproście znajomych, sąsiadów, koleżanki z pracy. Smogowi mówimy precz!!!

przedszkolabezsmogu.pl

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.