Projekt powstał w trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych podopiecznych. Wiadomo przecież, że prawidłowe żywienie, decyduje o zdrowiu dziecka, a racjonalne odżywianie ma bardzo duży wpływ na aktywność psychiczną, umysłową i ruchowa dziecka. Nawyki żywieniowe należy wpajać dzieciom od najmłodszych lat, dlatego oprócz diety opracowywanej przez naszą p. intendent – różnorodnej i opartej o produkty jak najmniej przetworzone, angażujemy Rodziców i dzieci w przygotowywanie zdrowych posiłków.

Szwedzki stół przygotowywany raz w tygodniu, polega na samodzielnym przez dzieci komponowaniu kanapek z różnych zdrowych produktów.

W ramach Projektu zapraszamy Rodziców do wspólnego przygotowywania ciekawych potraw, zdrowych ciast, owocowych sałatek z wykorzystaniem całej barwy kolorów warzyw i owoców.

 

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.