Program Mali Wspaniali skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat. Program ma na celu promocje aktywności fizycznej podczas zajęć przeprowadzanych w formie zabawy. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu przez 8 miesięcy. Zajęcia będą prowadzone przez studentów AWF. Studenci zostaną przeszkoleni przez Związek Karate Tradycyjnego oraz będą otrzymywali regularne wsparcie zawodników karate.

Program nauczania został zaakceptowany przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Program rozpocznie się i zakończy badaniem: ankietą przeprowadzoną z Rodzicami i opiekunami dzieci, oraz testem przedszkolaka. Efektem programu będzie raport oceniający stan sprawności fizycznej dzieci biorących udział w zajęciach.

Czas trwania programu Listopad 2014 - Czerwiec 2015.

Ambasadorem programu została Ania Lewandowska

 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.