Program Mali Wspaniali skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Program ma na celu promocje aktywności fizycznej podczas zajęć przeprowadzanych w formie zabawy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez 9 miesięcy. Zajęcia są prowadzone przez absolwentów AWF. Zostali oni przeszkoleni przez Związek Karate Tradycyjnego.

Program nauczania został zaakceptowany przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program rozpoczyna się i kończy badaniem: ankietą przeprowadzoną z Rodzicami i opiekunami dzieci oraz testem przedszkolaka. Efektem programu będzie raport oceniający stan sprawności fizycznej dzieci biorących udział w zajęciach.