Charakterystyka proponowanych zajęć dla dzieci w wieku przedszkol.

Brak zainteresowania czynnościami ruchowymi, otyłość, częste wady postawy u dzieci to wielki zdrowotny i społeczny problem. Z badań wynika, że z uwagi na odstępstwa od normy w rozwoju fizycznym, co czwarte dziecko wymaga indywidualnego potraktowania w czasie zajęć ruchowych, których funkcja kompensacyjna i korektywna należą do podstawowych.

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Z ELEMENTAMI KARATE TRADYCYJNEGO „MAŁY KARATEKA”

1. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (30 min.),
  2. Zajęcia odbywają się w środy (DN, godzina 9.30) oraz w czwartek (MN, godzina 9.30)
  3. Odpłatność za zajęcia należy uiścić na rachunek bankowy w trzech ratach wysokości 105 zł (3 m-ce zajęć)  (I-rata do 15.10.2012, II rata do 30.12.2012, III rata do 15.04.2013),
  4. W przypadku nieobecności na połowie zajęć w danym miesiącu przysługują odpisy wys. 50% składki miesięcznej,
  5. Odpisy uwzględniane są na kolejny kwartał płatności,
  6. Zapisy i rezygnacje z zajęć po uzgodnieniu z prowadzącym zajęcia.

NALEŻNOŚĆ ZA ZAJĘCIA KARATE NALEŻY WPŁACAĆ NA KONTO:

KKT KOBU – ŁUKASZ WÓJCIK

UL. WYSPIAŃSKIEGO 17/1, 46-200 KLUCZBORK

W tytule przelewu proszę koniecznie wpisać:

P Nr 56 ul. Wałbrzyska, imię i nazwisko dziecka, kwartał za który dokonywana  jest opłata